JAGUAR DIAGNOSTIKA + PATIKRA PERKANT

Jaguar automobilių kompiuterinė diagnostika Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Jaguar automobilių patikra prieš pirkimą su defektacija Vilniuje Kaune Klaipėdoje Skambink ir registruokis iš anksto. Jaguaras.lt - Jaguar autodirbtuvės

DIAGNOSTIKA

jaguar diagnostika pries pirkima

Jaguar Diagnostika prieš pirkimą +…

Profesionaliai tikriname visus Jaguar markės modelius prieš pirkimą ar sugedus automobiliui. Teikiame transportavimo paslaugą sustojus Jaguariui kelyje.

  • Jaguar patikra prieš pirkimą Kaune
  • Jaguar kompiuterinė diagnostika kelyje
  • Pilnas Jaguar remontas po diagnostikos
  • Geros Jaguar remonto kainos
  • Garantijos visiems darbams be išimties

Jaguar automobilio pirkimui skiriame ypatingą dėmesį – ne tik apžiūra ir patikra, bet ir teisininko konsultacija.

Jaguar diagnostika + remontas vienoje vietoje. Pas mus norai virsta realybe – galite tai išbandyti dabar …

JAGUAR REMONTAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 631 45 090

REGISTRACIJA IKI 22.00h

JAGUAR DIAGNOSTIKA, KAI NIEKAS NERANDA GEDIMO…

Dirbame su autoservisais, kurie mums veža automobilius arba mus rekomenduoja savo klientams. Tokiems autoservisams atskiras priėmimas ir kainos.

Dirbame su vairuotojais, kuriems reikia tokio autoserviso, kuris nebijo neeilinio nestandartinio gedimo, ir turi kompetencijos tokią problemą spręsti iki galo.

Turime visas galimybes išspręsti 97proc. visų Jaguar gedimų jau po to, kai atlikta automobilio diagnostika. Teikiame ne tik informacinius sprendimus, bet ir sudarome preliminarią darbų ir detalių sąmatą.

Taip pat tikriname Jaguar automobilius prieš pirkimą, išrašome defektacijos aktus jau po pirkimo.

Rašome pretenzijas pardavėjams tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kai reikalingas automobilio grąžinimas pardavėjui – AutoAdvokatas.lt

REGISTRACIJA IKI 22.00h

jaguaru-servisas kontaktai adresas telefonas
JAGUAR REMONTAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 631 45 090

REGISTRACIJA IKI 22.00h

JAGUAR DIAGNOSTIKA KAI NENORI NET PRIIMTI…

Turėtumėte būti pastebėję vieną labai įdomų reiškinį. Paskambinus savo meistrui ar į autoservisą esantį šalią namų – pirmiausia jūsų klausia “Kas atsitiko Jūsų automobiliui”

Kai meistras išgirsta, jog Jūsų Jaguar automobilis nesikuria arba kad net neįsijungia degimas – dažniausiai atsakymas būna toks, kad tokiu atveju Jūsų asmeninis meistras niekuo negalės padėti.

Kyla klausimas, kodėl jūsų “vos ne draugas” nenori net apžiūrėti, kas jūsų automobiliui nutiko realiai. Nes jei žmogus apie savo automobilį galvoja, kad jam ypatingas gedimas, tai dar nereiškia, kad taip yra iš tikrųjų.

Mes darome ir padarome – nesvarbu koks tai gedimas. Turime išskirtinę remonto strategiją – kurios galutinis tikslas – pilnai suremontuotas ir ištestuotas Jaguar automobilis

jaguar patikra kaune

JAGUAR DIAGNOSTIKA KAI NETRAUKIA

Ką daryti, jeigu Jaguar nustojo traukti kaip anksčiau, arba dingsta Jaguaro trauka užspaudus daugiau – pavyzdžiui bandant lenkti automobilį?

Apie traukos dingimo problematiką galima kalbėti labai daug ir labai ilgai. Tačiau svarbiausias dalykas, ką reikia suprasti yra tai – kad ši problema kartais sprendžiasi labai paprastai,

o kartais gali prireikti nemažai laiko, kol bus prieita prie to mazgo, kuris yra visos šios situacijos kaltininkas.

Todėl, jeigu užsidegė Check Engine lemputė ant Jaguar skydelio, apsiginkluokite kantrybe iš karto. Taip pat reiktų ir nenusiminti, nes šie remontai yra vieni pigiausių, lyginant su kitais rimtais Jaguar automobilio taisymo darbais.

JAGUAR DIAGNOSTIKA KAI NESIKURIA

O čia šioje vietoje – tai patys įdomiausi darbai. Šiuo atveju gali prireikti arba gero Jaguar elektriko arba pačio geriausio Jaguar variklių meistro.

Jeigu važiavote ir staiga, bevažiuojant Jaguar variklis užgeso, o sustojus ir pabandžius užkurti iš naujo starteris nesuka, gali laukti “linksmas” Jaguario variklio remontas.

Jeigu starteris suka, ir nesigirdi jokių pašalinių garsų variklio skyriuje, greičiausiai turėsime problemą su kuro įpurškimo/padavimo sistema – tačiau čia kalba eina apie dyzelinį variklį, o ne benziną.

jaguar dingsta tepalas

JAGUAR DIAGNOSTIKA KAI DINGSTA RYJA TEPALUS

Labai dažnai mūsų klausia, “Ar galima pas Jus atlikti Jaguar variklio diagnostiką, nes variklis ryja tepalus?”

Taip, žinoma kad galima atlikti tokią procedūrą. Tačiau šioje vietoje ir be šios skambios frazės, kaip “Variklio diagnostika” galima apsieiti.

Jeigu niekur tepalai į išorę neprabėga, o jų dingsta į 1000 km. daugiau nei 1 litras, greičiausiai ir pirmiausiai turėsime turbinos gedimą, o jeigu labai nepasisekė, gali laukti variklio remontas arba keitimas naudotu.

Po kiekvienos variklio diagnostikos aptariame su Jumis visus galimus problemos sprendimo variantus. Taip pat čia pat sėdame ir skaičiuojame preliminarią sąmatą.

Tada belieka tik suderinti remonto laiką ir darbai pradeda judėti į priekį.

JAGUAR IDS DIAGNOSTIKA

Daug kam gali kilti klausimas, kas yra IDS diagnostika? Tai išmetamųjų dujų sistemos patikra, kurios metu tikrinama, kaip veikia Jaguar katalizatorius, Jaguar dpf kietųjų dalelių filtras, ir AdBlue sistema.

Jaguar benzininis katalizatorius, gali būti suskilęs, išdegęs arba praradęs efektyvumą – sprendimas, katalizatoriaus keitimas, restauravimas, arba pakaitalo montavimas

Jaguar dpf filtras gali būti užsikišęs ir ši problema sprendžiama taip: atliekamas Dpf filtro valymas, statomas naujas dpf filtras – pasirenkant originalų arba ne.

AdBlue remontas – tai sistema, kurios aptarnavimas ir priežiūra kainuoja labai brangiai. Ir kas įdomiausia, kad net pastatytiems naujiems komponentams garantijos neįmanoma suteikti.

jaguar dpf filtras katalizatorius
jaguar dega abs lempute

ABS IR STABDŽIŲ SISTEMOS DIAGNOSTIKA

Jaguar ABS diagnostika atliekama pirmiausia jei turime užsidegusią ABS lemputę prietaisų skydelyje. Ji gali užsidegti ir užgesti arba degti pastoviai.

Jeigu užsidega kartais, problema gali būti ir laiduose ir ABS bloke.

Jeigu dega pastoviai ABS – gali problema būti ir elektros instaliacijoje, ir ABS bloke ir gali būti kaltas paprasčiausiai ABS daviklis.

Po kompiuterinės ABS diagnostikos, kartais reikia ir kitokios įrangos. Turime viską, ko gali prireikti visiems atvejams, kai dega ABS lemputė prietaisų skydelyje.

JAGUAR VAŽIUOKLĖS DIAGNOSTIKA

Nepamirškite, kad turite Jaguar visureigį automobilį, kuris turi šiek tiek išmanesnę važiuoklę nei įprastas miško džipukas.

Todėl ją reikia kartais ir paremontuoti. Kalba eina apie orinės pakabos gedimus, kurią sudaro oro pagalvės, kompresorius ir jo valdymo elektronika.

Kokia remonto kaina šių komponentų? Nei didelė, nei maža. Ir priklauso, kur gedimas. Jeigu bus reikalingas kompresorius – jo kaina naujo tikrai didelė. Jeigu bus problema davikliuose ar laiduose – tilpti galima į 100-300 Eurų ribas.

Apie orinės pakabos gedimus galima būtų pasakyti keletą svarbių dalykų… Niekada nelaukite, kol reikės keisti siurblį kompresorių. Užsidegė pranešimas skydelyje, rodantis pakabos gedimą – važiuojate tiesiai pas mus.

Priešingu atveju – gali reikėti daug daugiau darbų padaryti, nei viską bandant sutvarkyti po pirmo pasirodžiusio simptomo

jaguar barska vaziuokle
JAGUAR REMONTAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 631 45 090

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Skambinti +37063145090